هلدینگ صنایع رز

هلدینگ صنایع رز، پس از گذشتِ نزدیک به چهار دهه فعالیت صنعتی، امروزه به یکی از پیشگامان در حوزه ی تولید منسوجات فنی تبدیل شده است. ارائه ی ایده های نوآورانه، وجود امکانات تحقیق و توسعه، بهره مندی از کادر متخصص و آموزش دیده، ایجاد ارتباط مناسب با نخبگان و کارشناسان برجسته ی دانشگاه و صنعت، شرایطی را برای تولید محصولات و ارائه ی خدمات ممـــتاز توسط این شـــرکت فراهم ســاخته است به گونه ای که قابل رقابت با سایر شرکت های باکیفیت در عرصه ی بین المللی باشد.

تلاش یکپارچه و روزمره گروه تخصصی مجتمع صنایع نساجی نگین رز، همواره در جهت ارتقای سطح زندگی بشر و بهره مندی از منابع و فرصت ها بوده و هست. این مجتمع صنعتی باور دارد که با داشتن دانش و استانداردهای فنی، بهره گیری از تجهیزات به روز و مناسب و انجام کار گروهی منسجم، قادر خواهد بود گامی بزرگ به سوی پیشرفت صنعتی کشور عزیزمان بردارد.

factory

خط مشی

هلدینگ رز بر این باور است که مسئولیتی سنگین در قبال صنعت کشور و صنایعی که از توانمندی ها و تولیدات این هلدینگ استفاده می نمایند، بر عهده دارد. تکیه بر منابع انسانی کارآمد و توجه به نیاز بازار، دو عامل اساسی در زنده نگه داشتن نام این هلدینگ تاکنون بوده است. صنایع رز، کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در کنار بکارگیری نیروهای متخصص و تکنولوژی های جدید بویژه در تولید محصولات و بهینه نمودن مصرف، ایجاد آرامش، کاهش قیمت تمام شده، رعایت مقررات مربوط به محیط زیست و پیشگیری از بیماری های شغلی را وظیفه خود دانسته و به گسترش روحیه کارآفرینی، تحول و ارتباطات علمی، انضباط سازمانی و مدیریت بر پایه اخلاق، توسعه کار گروهی و مسئولیت پذیری معتقد است.

ga
aas